BACC63BV20H25P6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV20H25P6.pdf
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV20H25P6 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1286 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV20H25P6.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-25 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV20H25P6
Προσανατολισμός 6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 25 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.986" (25.04mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV20H25PNH
BACC63BV20H25PNH
Περιγραφή: CONN RCPT HSG MALE 25POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2336 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV20H25PNH.pdf
RFQ
BACC63BV20H16S7H
BACC63BV20H16S7H
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1608 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV20H16S7H.pdf
RFQ
BACC63BV20H25P6H
BACC63BV20H25P6H