BACC63BV20H25S6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV20H25S6.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 854 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV20H25S6 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 854 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV20H25S6.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-25 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV20H25S6
Προσανατολισμός 6 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 25 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.986" (25.04mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BACC63BV20H25S7
BACC63BV20H25S7
Σε απόθεμα: 798 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV20H25S7.pdf
RFQ
BACC63BV20H25SNH
BACC63BV20H25SNH
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 25POS PNL MT
Σε απόθεμα: 1505 pcs
Κατεβάστε: BACC63BV20H25SNH.pdf
RFQ
BACC63BV20H25S6H
BACC63BV20H25S6H