BACC63BV20H16S7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Bel
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: BACC63BV20H16S7.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BACC63BV20H16S7 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1160 pcs Φύλλο δεδομένων BACC63BV20H16S7.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Σειρά MIL-DTL-26500, BACC63
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CBACC63BV20H16S7
Προσανατολισμός 7 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 16 (Power) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
καλώδιο Εγκαίνια 0.986" (25.04mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -