84PR50KLFTR
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
Φύλλα δεδομένων: 84PR50KLFTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 84PR50KLFTR
Αριθμός εξαρτήματος 84PR50KLFTR Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53010 pcs Φύλλο δεδομένων 84PR50KLFTR.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Gull Wing
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 84 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 50 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 50 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
84PR500LF
84PR500LF
Περιγραφή: TRIMMER 500 OHM 0.25W GW SIDE
Σε απόθεμα: 50029 pcs
Κατεβάστε: 84PR500LF.pdf
RFQ
84PR5KLF
84PR5KLF
Περιγραφή: TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Σε απόθεμα: 38876 pcs
Κατεβάστε: 84PR5KLF.pdf
RFQ
84PR50KLF
84PR50KLF