84PR500KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 500K OHM 0.25W GW SIDE
Φύλλα δεδομένων: 84PR500KLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 84PR500KLF
Αριθμός εξαρτήματος 84PR500KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 41563 pcs Φύλλο δεδομένων 84PR500KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Gull Wing
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 84 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 500 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Αριθμό των στροφών 12 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 500 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment