84PR25KLFTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 25K OHM 0.25W GW SIDE
Φύλλα δεδομένων: 84PR25KLFTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 84PR25KLFTR
Αριθμός εξαρτήματος 84PR25KLFTR Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 25K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54605 pcs Φύλλο δεδομένων 84PR25KLFTR.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Gull Wing
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 84 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 25 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 25 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment