84PR20KLFTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE
Φύλλα δεδομένων: 84PR20KLFTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 84PR20KLFTR
Αριθμός εξαρτήματος 84PR20KLFTR Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.25W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57491 pcs Φύλλο δεδομένων 84PR20KLFTR.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Gull Wing
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 84 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμό των στροφών 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 12 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment