78LR25KLF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 78LR25KLF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 25K OHM 1W WIRE LEADS
Φύλλα δεδομένων: 78LR25KLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 78LR25KLF
Αριθμός εξαρτήματος 78LR25KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 25K OHM 1W WIRE LEADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11917 pcs Φύλλο δεδομένων 78LR25KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 78 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 25 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Αριθμό των στροφών 22 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Wire Leads
Λεπτομερής περιγραφή 25 kOhms 1W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment