78LR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 78LR20KLF
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20K OHM 1W WIRE LEADS
Φύλλα δεδομένων: 78LR20KLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 78LR20KLF
Αριθμός εξαρτήματος 78LR20KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 1W WIRE LEADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10203 pcs Φύλλο δεδομένων 78LR20KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 78 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Αριθμό των στροφών 22 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Wire Leads
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 1W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment