78LR200KLF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 200K OHM 1W WIRE LEADS
Φύλλα δεδομένων: 78LR200KLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 78LR200KLF
Αριθμός εξαρτήματος 78LR200KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200K OHM 1W WIRE LEADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9643 pcs Φύλλο δεδομένων 78LR200KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 78 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms Ισχύς (Watts) 1W
Αριθμό των στροφών 22 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Wire Leads
Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms 1W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment