78LBWR500LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 500 OHM 1W WIRE LEADS
Φύλλα δεδομένων: 78LBWR500LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 78LBWR500LF
Αριθμός εξαρτήματος 78LBWR500LF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500 OHM 1W WIRE LEADS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6971 pcs Φύλλο δεδομένων 78LBWR500LF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Wire Leads
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά 78 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 500 Ohms Ισχύς (Watts) 1W
Αριθμό των στροφών 22 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Wire Leads
Λεπτομερής περιγραφή 500 Ohms 1W Wire Leads Panel Mount, Wire Leads Trimmer Potentiometer Cermet 22 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment