67PR25KLFTB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 67PR25KLFTB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 67PR25KLFTB
Αριθμός εξαρτήματος 67PR25KLFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73221 pcs Φύλλο δεδομένων 67PR25KLFTB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Σειρά 67 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 25 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 25 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
67PR20LF
67PR20LF
Περιγραφή: TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN TOP
Σε απόθεμα: 60778 pcs
Κατεβάστε: 67PR20LF.pdf
RFQ
67PR500LF
67PR500LF
Περιγραφή: TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN TOP
Σε απόθεμα: 58811 pcs
Κατεβάστε: 67PR500LF.pdf
RFQ
67PR25KLF
67PR25KLF