67PR250KLF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 67PR250KLF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 67PR250KLF
Αριθμός εξαρτήματος 67PR250KLF Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63721 pcs Φύλλο δεδομένων 67PR250KLF.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Σειρά 67 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 250 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 250 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment