67PR20KLFTB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Φύλλα δεδομένων: 67PR20KLFTB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 67PR20KLFTB
Αριθμός εξαρτήματος 67PR20KLFTB Κατασκευαστής BI Technologies / TT Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63270 pcs Φύλλο δεδομένων 67PR20KLFTB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.437" x 0.375" Face x 0.203" H (11.10mm x 9.53mm x 5.16mm)
Σειρά 67 Resistive Υλικό Cermet
Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Αριθμό των στροφών 20 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 20 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
67PR200KLFTB
67PR200KLFTB
Περιγραφή: TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
Σε απόθεμα: 71642 pcs
Κατεβάστε: 67PR200KLFTB.pdf
RFQ
67PR200LF
67PR200LF
Περιγραφή: TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Σε απόθεμα: 64559 pcs
Κατεβάστε: 67PR200LF.pdf
RFQ
67PR20KLF
67PR20KLF
Περιγραφή: TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE