TE30A1202F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE30A1202F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE30A1202F01.pdf2.TE30A1202F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE30A1202F01
Αριθμός εξαρτήματος TE30A1202F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5205 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE30A1202F01.pdf2.TE30A1202F01.pdf
Βάρος 0.551 lb (249.93g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Σειρά TE30 (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 30W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2958
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A καλώδιο Μήκος 4.7' (1.45m)