TE30A0903F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: TE30A0903F01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE30A0903F01
Αριθμός εξαρτήματος TE30A0903F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 4525 pcs Φύλλο δεδομένων TE30A0903F01.pdf
Βάρος 0.551 lb (249.93g) Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Σειρά TE30 (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 30W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 9V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.33A καλώδιο Μήκος 57" (1.45m)