TE30A0903B01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: 1.TE30A0903B01.pdf2.TE30A0903B01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE30A0903B01
Αριθμός εξαρτήματος TE30A0903B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 5473 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE30A0903B01.pdf2.TE30A0903B01.pdf
Σειρά TE30 (30W) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή AC/DC External Adapter Input
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TE30A0502Q01
TE30A0502Q01
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W