APM2T42P100064GAN-8TMW
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Φύλλα δεδομένων: APM2T42P100064GAN-8TMW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T42P100064GAN-8TMW Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD 64GB M.2 MLC SATA III 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4308 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T42P100064GAN-8TMW.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 180MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 515MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 42mm x 22mm x 3.75mm
Σειρά P100-M Αλλα ονόματα 86.A2FF2.BK28C
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 64GB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Τρέχουσες - Max -