APM2T42P100032GAN-ITW
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος M.2 (NGFF) 2242 P100 SLC EXTENDE
Φύλλα δεδομένων: APM2T42P100032GAN-ITW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T42P100032GAN-ITW Κατασκευαστής Apacer
Διαθέσιμη ποσότητα 4703 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T42P100032GAN-ITW.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 150MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 500MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm Σειρά P100
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (SLC)
Μέγεθος μνήμης 32GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) M.2 Module 3.3V
Τρέχουσες - Max 410mA (Typ)