APM2T42P100064GAN-GTM1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος M.2 2242 P100-M 64GB 15NM MLC
Φύλλα δεδομένων: APM2T42P100064GAN-GTM1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T42P100064GAN-GTM1 Κατασκευαστής Apacer
Διαθέσιμη ποσότητα 4645 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T42P100064GAN-GTM1.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 160MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 405MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Σειρά P100-M Αλλα ονόματα 86.A2FP2.4T3GC
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 64GB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Τρέχουσες - Max 360mA (Typ)