564RC0JAJ602EF3R3D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.3PF 6KV C0J RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RC0JAJ602EF3R3D Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 3.3PF 6KV C0J RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159559 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0J
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.3pF ±0.5pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0J Radial, Disc
χωρητικότητα 3.3pF εφαρμογές General Purpose