564RC0HAJ602EG5R6D
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5.6PF 6KV C0H RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RC0HAJ602EG5R6D Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 5.6PF 6KV C0H RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141864 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0H
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 40 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.6pF ±0.5pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0H Radial, Disc
χωρητικότητα 5.6pF εφαρμογές General Purpose