564RC0HAJ602EJ6R8D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6.8PF 6KV C0H RADIAL
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 564RC0HAJ602EJ6R8D Κατασκευαστής Angstrohm / Vishay
Περιγραφή CAP CER 6.8PF 6KV C0H RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106323 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 6000V (6kV) Ανοχή ±0.5pF
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0H
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά Cera-Mite 564R
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6.8pF ±0.5pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0H Radial, Disc
χωρητικότητα 6.8pF εφαρμογές General Purpose