BLP05H6350XRY
AmpleonAmpleon
BLP05H6350XRY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12232
Φύλλα δεδομένων: BLP05H6350XRY.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BLP05H6350XRY
Αριθμός εξαρτήματος BLP05H6350XRY Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12232 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1771 pcs Φύλλο δεδομένων BLP05H6350XRY.pdf
Τάσης - Test 50V Τάση - Ονομαστική 135V
transistor Τύπος LDMOS (Dual), Common Source Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-HSOPF
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 350W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-1223-2
Αλλα ονόματα 568-12630-2
BLP05H6350XR
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 27dB
Συχνότητα 108MHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50V 100mA 108MHz 27dB 350W 4-HSOPF
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 100mA