BLP05H6150XRY
AmpleonAmpleon
BLP05H6150XRY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12232
Φύλλα δεδομένων: BLP05H6150XRY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BLP05H6150XRY
Αριθμός εξαρτήματος BLP05H6150XRY Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12232 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος απαλλάσσεται από την απαλλαγή / RoHS σύμφωνα με την απαλλαγή
Διαθέσιμη ποσότητα 2086 pcs Φύλλο δεδομένων BLP05H6150XRY.pdf
Τάσης - Test 50V Τάση - Ονομαστική 135V
transistor Τύπος LDMOS (Dual), Common Source Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-HSOPF
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 150W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-1223-2
Αλλα ονόματα 1603-1029-2
BLP05H6150XRM
BLP05H6150XRY-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Συχνότητα 108MHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50V 100mA 108MHz 27dB 150W 4-HSOPF
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 100mA