BLP05H6700XRY
AmpleonAmpleon
BLP05H6700XRY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF MOSFET LDMOS 50V SOT1138-2
Φύλλα δεδομένων: BLP05H6700XRY.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BLP05H6700XRY
Αριθμός εξαρτήματος BLP05H6700XRY Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF MOSFET LDMOS 50V SOT1138-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1195 pcs Φύλλο δεδομένων BLP05H6700XRY.pdf
Τάσης - Test 50V Τάση - Ονομαστική 135V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT1138-2
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 700W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-1138-2
Αλλα ονόματα 1603-1106-2
BLP05H6700XR
BLP05H6700XRY-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κέρδος 26dB Συχνότητα 600MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 600MHz 26dB 700W SOT1138-2 τρέχουσα Αξιολόγηση 1.4µA
Τρέχουσες - Test 100mA