BLC9G20LS-240PVY
AmpleonAmpleon
BLC9G20LS-240PVY Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 65V 18DB SOT12753
Φύλλα δεδομένων: BLC9G20LS-240PVY.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLC9G20LS-240PVY Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 65V 18DB SOT12753 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1180 pcs Φύλλο δεδομένων BLC9G20LS-240PVY.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS (Dual), Common Source Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DFM6
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 240W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT1275-3
Αλλα ονόματα 934069173518 Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 18dB
Συχνότητα 1.81GHz ~ 1.88GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 1.6A 1.81GHz ~ 1.88GHz 18dB 240W DFM6
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 1.6A