BLC9G20LS-470AVTZ
AmpleonAmpleon
BLC9G20LS-470AVTZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 65V 15.7DB SOT12583
Φύλλα δεδομένων: BLC9G20LS-470AVTZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLC9G20LS-470AVTZ Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 65V 15.7DB SOT12583 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1069 pcs Φύλλο δεδομένων BLC9G20LS-470AVTZ.pdf
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS (Dual), Common Source Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DFM6
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 470W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση SOT-1258-3
Αλλα ονόματα 1603-1059
BLC9G20LS-470AVTZ-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 15.7dB
Συχνότητα 1.81GHz ~ 1.88GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 400mA 1.81GHz ~ 1.88GHz 15.7dB 470W DFM6
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 400mA