BLC9G20LS-150PVZ
AmpleonAmpleon
BLC9G20LS-150PVZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ampleon
Περιγραφή προϊόντος RF FET LDMOS 65V SOT12753
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLC9G20LS-150PVZ Κατασκευαστής Ampleon
Περιγραφή RF FET LDMOS 65V SOT12753 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1458 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT1275-3
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 150W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση SOT1275-3
Αλλα ονόματα 1603-1090
Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος -
Συχνότητα - Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 150W SOT1275-3