MS27484T22B55SLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Φύλλα δεδομένων: MS27484T22B55SLC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T22B55SLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1638 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T22B55SLC.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Shielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα AMS27484T22B55SLC
MS27484T22B55SLC-ND
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Olive Drab Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.625" (41.28mm)
Επικοινωνία Τύπος Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 20
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Τύπος υποδοχής Plug Housing
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27484T22F21P
MS27484T22F21P
Περιγραφή: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1400 pcs
Κατεβάστε: MS27484T22F21P.pdf
RFQ
MS27484T22F21PA
MS27484T22F21PA
Σε απόθεμα: 1020 pcs
Κατεβάστε: MS27484T22F21PA.pdf
RFQ
MS27484T22B55S
MS27484T22B55S
Περιγραφή: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP