MS27484T22B55PLC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS
Φύλλα δεδομένων: MS27484T22B55PLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T22B55PLC Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1600 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T22B55PLC.pdf
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG 20 Χρήση Shielded
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant Τύπος For Male Pins
στοίβαγμα Κατεύθυνση Crimp Τερματισμός ασπίδας Circular
Shell Υλικό, Finish - Shell Finish Aluminum
Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Κατάσταση RoHS Bulk
Plug / ζευγάρωμα βύσμα Διάμετρος Olive Drab Άλλα ονόματα AMS27484T22B55PLC
MS27484T22B55PLC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός θέσεων 55
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27484T22B55PLC
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 22-55 Εισαγάγετε υλικό Aluminum, Olive Drab Cadmium over Nickel
περιλαμβάνει - Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
Διευρυμένη περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Περιγραφή CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS
Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση 1.625" (41.28mm)