MS27484T22B55SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27484T22B55SA.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 927 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27484T22B55SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 927 pcs Φύλλο δεδομένων MS27484T22B55SA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα AMS27484T22B55SA
MS27484T22B55SA-ND
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 55 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά Coupling Nut, Ground
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold