MS27468T25F19SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT
Φύλλα δεδομένων: MS27468T25F19SA.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 689 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27468T25F19SA Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 689 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T25F19SA.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27468T25F19SA
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-19 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό A Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T25F19S
MS27468T25F19S
Κατασκευαστές: Souriau Connection Technology
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 1550 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F19S.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Σε απόθεμα: 621 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F19S.pdf
RFQ
MS27468T25F19SAL
MS27468T25F19SAL
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Σε απόθεμα: 2369 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F19SAL.pdf
MS27468T25F19SB
MS27468T25F19SB
Σε απόθεμα: 719 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F19SB.pdf
MS27468T25F19S-LC
MS27468T25F19S-LC
Κατεβάστε: MS27468T25F19S-LC.pdf
MS27468T25F19SA-LC
MS27468T25F19SA-LC
Κατεβάστε: MS27468T25F19SA-LC.pdf
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
MS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA
Κατεβάστε: MS27468T25F19SA.pdf
MS27468T25F19SA-LC
MS27468T25F19SA-LC
Κατεβάστε: MS27468T25F19SB.pdf
MS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA
Κατεβάστε: MS27468T25F19SA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών