MS27468T25F19SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων: MS27468T25F19SB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS27468T25F19SB Κατασκευαστής Souriau Connection Technology
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1112 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T25F19SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL J
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 25-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SMS27468T25F19SB
Προσανατολισμός B Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Προστασία Ingress Environment Resistant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Silver
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση -
εφαρμογές Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA
Κατασκευαστές: TE Connectivity Deutsch Connectors
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Σε απόθεμα: 1457 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F19SA.pdf
RFQ
MS27468T25F19SA-LC
MS27468T25F19SA-LC
Περιγραφή: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Σε απόθεμα: 2124 pcs
Κατεβάστε: MS27468T25F19SA-LC.pdf
RFQ
MS27468T25F19SB-LC
MS27468T25F19SB-LC
Κατεβάστε: MS27468T25F19SB-LC.pdf
MS27468T25F19SAL
MS27468T25F19SAL
Περιγραφή: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Κατεβάστε: MS27468T25F19SAL.pdf
MS27468T25F19SB-LC
MS27468T25F19SB-LC