Αριθμός εξαρτήματος MS27468T25F19S Κατασκευαστής Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 621 pcs Φύλλο δεδομένων MS27468T25F19S.pdf
Τάση - Ονομαστική 600VAC, 850VDC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Environment Resistant
Λήξη Crimp Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Military, MIL-DTL-38999 Series I
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα AMS27468T25F19S
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 19
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MS27468T25F19S
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 25-19 Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Περιγραφή CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
τρέχουσα Αξιολόγηση 23A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Bayonet Lock
Επικοινωνία Υλικό N (Normal) Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets καλώδιο Διάμετρος 50µin (1.27µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA
Κατασκευαστές: Amphenol Aerospace Operations
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT