ACS781KLRTR-150U-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS781KLRTR-150U-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Allegro MicroSystems, LLC.
Περιγραφή προϊόντος THERMALLY ENHANCED CURRENT SENSO
Φύλλα δεδομένων: ACS781KLRTR-150U-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ACS781KLRTR-150U-T Κατασκευαστής Allegro MicroSystems, LLC.
Διαθέσιμη ποσότητα 35786 pcs Φύλλο δεδομένων ACS781KLRTR-150U-T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3 V ~ 3.6 V Σειρά Automotive, AEC-Q100
Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Differential ευαισθησία 8.8mV/A
Χρόνος απόκρισης 3.6µs Πόλωση Unidirectional
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 7-PowerSMD Module
Παραγωγή Ratiometric, Voltage Αλλα ονόματα 620-1828-6
620-1828-6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks γραμμικότητα ±1%
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα DC ~ 120kHz
για τη μέτρηση DC Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 7-PowerSMD Module
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 15mA Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 100A
Ακρίβεια ±0.8%