SWS-0.67-115
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.67-115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SWS-0.67-115.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
375 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWS-0.67-115
Αριθμός εξαρτήματος SWS-0.67-115 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 115UH 670MA 400 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27851 pcs Φύλλο δεδομένων SWS-0.67-115.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SW Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SWS0.67115
TE2051TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 115µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.25mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 115µH Unshielded Toroidal Inductor 670mA 400 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 400 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 670mA Τρέχουσες - Κορεσμός -