SWS-0.38-118
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.38-118 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM
Φύλλα δεδομένων: SWS-0.38-118.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWS-0.38-118
Αριθμός εξαρτήματος SWS-0.38-118 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4503 pcs Φύλλο δεδομένων SWS-0.38-118.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SW Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SWS0.38118
TE2042TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 118µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.266" (6.75mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 118µH Unshielded Toroidal Inductor 380mA 1.2 Ohm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA