SWS-0.54-173
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-0.54-173 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM
Φύλλα δεδομένων: SWS-0.54-173.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
375 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWS-0.54-173
Αριθμός εξαρτήματος SWS-0.54-173 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 173UH 540MA 600 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36066 pcs Φύλλο δεδομένων SWS-0.54-173.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SW Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα SWS0.54173
TE2050TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 173µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.25mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 173µH Unshielded Toroidal Inductor 540mA 600 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 600 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 540mA Τρέχουσες - Κορεσμός -