SWC-3.0-100
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWC-3.0-100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 3A 40 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SWC-3.0-100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWC-3.0-100
Αριθμός εξαρτήματος SWC-3.0-100 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 3A 40 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28384 pcs Φύλλο δεδομένων SWC-3.0-100.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.949" L x 0.598" W (24.10mm x 15.20mm)
Αλλα ονόματα SWC3.0100
TE2004
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.059" (26.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Toroidal Inductor 3A 40 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3A