SWC-2.70-77
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWC-2.70-77 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SWC-2.70-77.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWC-2.70-77
Αριθμός εξαρτήματος SWC-2.70-77 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20615 pcs Φύλλο δεδομένων SWC-2.70-77.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.449" W (21.00mm x 11.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SW
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα SWC2.7077
TE2114
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 77µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.937" (23.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 77µH Unshielded Toroidal Inductor 2.7A 90 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 90 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 2.7A