SWC-2.0-150
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWC-2.0-150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: SWC-2.0-150.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWC-2.0-150
Αριθμός εξαρτήματος SWC-2.0-150 Κατασκευαστής AlfaMag Electronics (AMGIS)
Περιγραφή FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27047 pcs Φύλλο δεδομένων SWC-2.0-150.pdf
Τύπος Toroidal Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.949" L x 0.598" W (24.10mm x 15.20mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά SW
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα SWC2.0150
TE2005
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.059" (26.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Toroidal Inductor 2A 100 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2A