MSS1300R
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MSS1300R
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V
Φύλλα δεδομένων: MSS1300R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSS1300R
Αριθμός εξαρτήματος MSS1300R Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή SWITCH SLIDE SP3T 300MA 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3981 pcs Φύλλο δεδομένων MSS1300R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια 2.00mm Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά MSS Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 5-1437576-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 600gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 15,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SP3T Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA (AC)
Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB) Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα SP3T
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
ενεργοποιητή Μήκος 8.50mm
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MSS1200G
MSS1200G
Περιγραφή: SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Σε απόθεμα: 4999 pcs
Κατεβάστε: MSS1200G.pdf
RFQ
MSS1400
MSS1400
Περιγραφή: SWITCH SLIDE SP4T 300MA 125V
Σε απόθεμα: 6045 pcs
Κατεβάστε: MSS1400.pdf
RFQ