MSS1200R
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSS1200R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MSS1200R
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SPDT 300MA 125V
Φύλλα δεδομένων: MSS1200R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSS1200R
Αριθμός εξαρτήματος MSS1200R Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή SWITCH SLIDE SPDT 300MA 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5437 pcs Φύλλο δεδομένων MSS1200R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης PC Pin
διακόπτη Ταξίδια 2.00mm Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά MSS Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 5-1437576-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C
Δύναμη λειτουργίας 600gf τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 15,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SPDT Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA (AC)
Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB) Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Επικοινωνία Finish Silver Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Standard ενεργοποιητή Υλικό Polyoxymethylene (Acetal) (POM)
ενεργοποιητή Μήκος 4.00mm