MSS1200RG
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
MSS1200RG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MSS1200RG
Κατασκευαστής / Μάρκα: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: MSS1200RG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MSS1200RG
Αριθμός εξαρτήματος MSS1200RG Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5690 pcs Φύλλο δεδομένων MSS1200RG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin διακόπτη Ταξίδια 2.00mm
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά MSS
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 5-1437576-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C Δύναμη λειτουργίας 600gf
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle μηχανική ζωή 15,000 Cycles
ηλεκτρική ζωή 15,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Slide Switch SPDT Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC) Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB)
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνία Finish Gold
Κύκλωμα SPDT ενεργοποιητής Τύπος Standard
ενεργοποιητή Υλικό Polyoxymethylene (Acetal) (POM) ενεργοποιητή Μήκος 4.00mm