SC30G503V
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC30G503V
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC30G503V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC30G503V
Αριθμός εξαρτήματος SC30G503V Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Διαθέσιμη ποσότητα 24971 pcs Φύλλο δεδομένων SC30G503V.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 50k
αντίσταση Ανοχή ±0.1°C Ισχύς - Max 30mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 50k Bead B25 / 85 4252K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
Ανοχή Β Αξία -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC30H303V
SC30H303V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Σε απόθεμα: 23511 pcs
Κατεβάστε: SC30H303V.pdf
RFQ
SC30F502W
SC30F502W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC30F502W.pdf
RFQ
SC30R12KT
SC30R12KT
Κατασκευαστές: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή: FIXED IND 120NH 1.4A 90 MOHM TH
Κατεβάστε: SC30R12KT.pdf
SC30R10KT
SC30R10KT
Περιγραφή: FIXED IND 100NH 1.49A 80 MOHM TH
Κατεβάστε: SC30R10KT.pdf
SC30F502V
SC30F502V
Κατεβάστε: SC30F502V.pdf
SC30F302V
SC30F302V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC30F302V.pdf
SC30G503W
SC30G503W
Κατεβάστε: SC30G503W.pdf
SC30G104V
SC30G104V
Περιγραφή: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Κατεβάστε: SC30G104V.pdf
SC30H303W
SC30H303W
Κατεβάστε: SC30H303W.pdf
SC30F302W
SC30F302W
Κατεβάστε: SC30F302W.pdf
SC30G104W
SC30G104W
Κατεβάστε: SC30G104W.pdf
SC30R15KT
SC30R15KT
Περιγραφή: FIXED IND 150NH 1.33A 100 MOHM
Κατεβάστε: SC30R15KT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών