SC30F502V
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC30F502V
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Φύλλα δεδομένων: SC30F502V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC30F502V
Αριθμός εξαρτήματος SC30F502V Κατασκευαστής Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23156 pcs Φύλλο δεδομένων SC30F502V.pdf
Σειρά SC Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k
αντίσταση Ανοχή ±0.1°C Ισχύς - Max 30mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 5k Bead B25 / 85 3969K
Σχετικά προϊόντα
SC30F103W
SC30F103W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Σε απόθεμα: 21373 pcs
Κατεβάστε: SC30F103W.pdf
RFQ
SC30G503V
SC30G503V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Κατεβάστε: SC30G503V.pdf
SC30F502W
SC30F502W
Κατεβάστε: SC30F502W.pdf
SC30H303V
SC30H303V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Κατεβάστε: SC30H303V.pdf
SC30G104V
SC30G104V
Περιγραφή: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Κατεβάστε: SC30G104V.pdf
SC30F302V
SC30F302V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Κατεβάστε: SC30F302V.pdf
SC30G503W
SC30G503W
Κατεβάστε: SC30G503W.pdf
SC30F302W
Κατεβάστε: SC30F302W.pdf
SC30G104W
SC30G104W
Κατεβάστε: SC30G104W.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών