SC30R10KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SC30R10KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC30R10KT
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100NH 1.49A 80 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC30R10KT.pdf2.SC30R10KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC30R10KT
Αριθμός εξαρτήματος SC30R10KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 100NH 1.49A 80 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62962 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC30R10KT.pdf2.SC30R10KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC30, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 40 @ 25MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1624044-2
1624044-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz
Επαγωγή 100nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 680MHz Λεπτομερής περιγραφή 100nH Shielded Inductor 1.49A 80 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 80 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.49A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
SC30R27KT
SC30R27KT
Περιγραφή: FIXED IND 270NH 1.05A 160 MOHM
Σε απόθεμα: 55964 pcs
Κατεβάστε: SC30R27KT.pdf
RFQ
SC30G104V
SC30G104V
Κατασκευαστές: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Κατεβάστε: SC30G104V.pdf
RFQ
SC30R33KT
SC30R33KT
Περιγραφή: FIXED IND 330NH 900MA 220 MOHM
Κατεβάστε: SC30R33KT.pdf
SC30G503W
SC30G503W
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Κατεβάστε: SC30G503W.pdf
SC30R15KT
SC30R15KT
Περιγραφή: FIXED IND 150NH 1.33A 100 MOHM
Κατεβάστε: SC30R15KT.pdf
SC30H303V
SC30H303V
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Κατεβάστε: SC30H303V.pdf
SC30R22KT
SC30R22KT
Περιγραφή: FIXED IND 220NH 1.12A 140 MOHM
Κατεβάστε: SC30R22KT.pdf
SC30R12KT
SC30R12KT
Περιγραφή: FIXED IND 120NH 1.4A 90 MOHM TH
Κατεβάστε: SC30R12KT.pdf
SC30G104W
SC30G104W
Κατεβάστε: SC30G104W.pdf
SC30R18KT
SC30R18KT
Περιγραφή: FIXED IND 180NH 1.21A 120 MOHM
Κατεβάστε: SC30R18KT.pdf
SC30G503V
SC30G503V
Κατεβάστε: SC30G503V.pdf
SC30H303W
SC30H303W
Κατεβάστε: SC30H303W.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών