AMPMDEC-2.0480T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 2.0480MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDEC-2.0480T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDEC-2.0480T Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 2.0480MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92862 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDEC-2.0480T.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDEC-2.097152T
AMPMDEC-2.097152T
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.0972MHZ OE
Σε απόθεμα: 92506 pcs
Κατεβάστε: AMPMDEC-2.097152T.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS XO 19.2000MHZ OE
Κατεβάστε: AMPMDEC-19.2000T.pdf
RFQ
AMPMDEC-2.0480
AMPMDEC-2.0480
Κατεβάστε: AMPMDEC-2.0480.pdf
Περιγραφή: OSC MEMS XO 19.6608MHZ OE
AMPMDEC-2.0480T3
AMPMDEC-2.0480T3