AMPMDEC-19.2000T3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 19.2000MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDEC-19.2000T3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDEC-19.2000T3 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 19.2000MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82181 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDEC-19.2000T3.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDEC-18.0000T3
AMPMDEC-18.0000T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 18.0000MHZ OE
Σε απόθεμα: 97729 pcs
Κατεβάστε: AMPMDEC-18.0000T3.pdf
RFQ
AMPMDEC-19.2000
AMPMDEC-19.2000
Κατεβάστε: AMPMDEC-19.2000.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.0480MHZ OE
Κατεβάστε: AMPMDEC-2.0480T3.pdf
Περιγραφή: OSC MEMS XO 18.4320MHZ OE
AMPMDEC-19.2000T
AMPMDEC-19.2000T